Запрошуємо на Урочистості складання Присяги на вірність Українському народові першокурсниками ВІТІ

Добавлено: 12.08.2021 Переглянуто: 529

Вже 14 серпня відбудеться Урочиста церемонія складання Присяги на вірність Українському народові курсантами першого курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Урочистості відбуватимуться на території Національного Історико-архітектурного музею "Київська фортеця".

Початок: 08:45. Адреса: місто Київ, вулиця Госпітальна, 24-а.

Запрошуємо усіх охочих доєднатись до Прямого ефіру, який транслюватиметься на офіційних сторінках інституту в: