Як з початку війни змінилась підготовка офіцерів-зв’язківців

Добавлено: 09.08.2021 Переглянуто: 495

Напередодні професійного свята військових зв’язківців наш кореспондент завітав до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ) — вишу, де готують офіцерів-зв’язківців.

Наскільки змінилась їхня підготовка з початку агресії РФ? Як у 2014 році готували офіцерів-зв’язківців для бойових бригад? Та представники якої країни приїжджали до нас, аби навчати українських військових?

На ці й інші запитання кореспонденту АрміяInform відповіді давав заступник начальника кафедри телекомунікаційних систем та мереж ВІТІ полковник Тарас Гурський.

Детальніша інформація (інформація від 08.08.2021)