Започаткування нових традицій під час первинної військово-професійної підготовки у ВІТІ

Добавлено: 08.08.2021 Переглянуто: 450

Сьогодні, 7 серпня, останній парко-господарський день первинної військово-професійної підготовки - 2021. Наступного тижня новоспечені курсанти прибудуть до пункту постійної дислокації на 4 роки їхнього незабутнього курсантського життя.

Цей день керівництво, стажери та курсанти вирішили зробити незабутнім та корисним. Курсанти разом із наставниками розпочали висадку дерев на території табірного містечка.

- Варто започатковувати нові корисні традиції. Коли керівництво запропонувало зробити корисний челендж, курсанти запропонували одразу: зробити садок. Неочікувано - підхопили усі. Адміністрація та курсанти первинної військово-професійної підготовки - 2021 передають челендж "Посади дерево" наступному поколінню ПВПП, - коментує челендж стажер курсантів факультету бойового застосування систем управління та зв’язку старший солдат Олександр Бугай.

Сподіваємось, що така традиція приживеться в інституті та триватиме за підтримки багатьох наступних поколінь.