У першокурсників ВІТІ відбулись навчальні стрільби

Добавлено: 07.08.2021 Переглянуто: 267

У першокурсників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулись навчальні стрільби із бойової зброї. Стрільби відбувались на території однієї з Окремих бригад зв'язку Командування військ зв'язку та кібербезпеки Збройних сил України.

Щорічно до курсу первинної військово-професійної підготовки включено обов'язкові заняття з вогневої підготовки.

До своїх перших у житті стрільб юні курсанти иа курсантки готувались сумлінно та старанно. На заняттях напередодні вони вивчали склад та технічні характеристики зброї та навчались правильно та безпечно користуватись нею.

Напередодні навчальнмх стрільб першокурсники отримали свою першу бойову зброю, а під час виконання нормативів із бойової підготовки продемонстрували гідний результат.