У ВІТІ відбулось нагородження військовослужбовців з нагоди Дня Військ зв’язку Збройних сил України

Добавлено: 06.08.2021 Переглянуто: 395

День Військ зв'язку - визначний день для всіх воїнів - зв'язківців України. Сьогодні для будь-якої армії будь-якої країни військовий зв'язок важливий, як ніколи. Війська зв' язку - це інтелектуальний спецназ Збройних сил.

З нагоди Дня військ зв’язку Збройних сил України начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук привітав особовий склад зі святом, вручивши грамоти та відзнаки від Головнокомандувача Збройних сил України, Командувача Військ зв’язку та кібербезпеку Збройних сил України та начальника інституту.

Також, було нагороджено учасників та призерів Конкурсу на кращого фахівця ( екіпаж ) Військ зв’язку Збройних сил України.