Пісні під гітару, вірші та цікаві життєві історії біля вогнища - так пройшов вечір понеділка у першокурсників ВІТІ

Добавлено: 03.08.2021 Переглянуто: 522

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут триває первинна військово-професійна підготовка. Щодня ми отримуємо "з полів" масу крутих новин. Ними ми із радістю ділимось із спільнотою.

Тож, на черзі вечірній захід понеділка, або яскравий початок тижня новоспечених курсантів. Так, 2 серпня керівництвом та стажерами первинної підготовки було організовано Вечір творчості біля багаття для першокурсників.

Під час яскравого заходу курсанти грали на гітарі, співали, розповідали вірші та ділились цікавими життєвими історіями. Такий захід не лише подарував усім присутнім яскраві емоції, а й став ще одним ключем для згуриування великого військового братерства