Футбол, канати, турніки – кращі ліки від туги, або як пройшло спортивне свято у першокурсників ВІТІ

Добавлено: 01.08.2021 Переглянуто: 591

«Щодня щось нове та цікаве» - таким є гасло цьогорічної первинної військово-професійної підготовки. Підтвердженням цього є насичені дні новоспечених курсантів. Так, 1 серпня, керівництвом первинної військово-професійної підготовки та кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було організовано спортивні змагання для першокурсників.

Спортивне свято розпочалось урочистим відкриттям. Під час урочистостей керівник первинної військово-професійної підготовки – 2021, начальник факультету бойового застосування систем управління та зв’язку полковник Олександр Пономарьов побажав усім командам успіхів та чесної перемоги у змаганнях.

Команди трьох факультетів змагались у таких видах спорту та спортивних вправ: міні-футбол, волейбол, перетягування канату, військово-спортивна естафета (біг на 150 метрів, біг з двома гирями, біг із зав’язаними ногами, біг із партнером на спині, стрибки у мішках).

У напруженій боротьбі призові місця розподілились таким чином:

• Міні-футбол:

І місце –команда факультету бойового застосування систем управління та зв’язку;

ІІ місце – команда факультету телекомунікаційних систем;

ІІІ місце – команда факультету інформаційних технологій.

• Канат:

І місце – команда факультету телекомунікаційних систем;

ІІ місце – команда факультету інформаційних технологій;

ІІІ місце – команда факультету бойового застосування систем управління та зв’язку.

• Волейбол:

І місце – команда факультету інформаційних технологій;

ІІ місце – команда факультету бойового застосування систем управління та зв’язку;

ІІІ місце – команда факультету телекомунікаційних систем.

• Першість у військово-спортивній естафеті вибороли курсанти факультету телекомунікаційних систем.

Наприкінці заходу усіх переможців та учасників змагань було заохочено приємними та солодкими подарунками. Найголовнішим подарунком заходу стали усміхнені обличчя першокурсників!