До першокурсників ВІТІ завітав представник Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України

Добавлено: 27.07.2021 Переглянуто: 363

27 липня до місця проходження першокурсниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут первинної військово-професійної підготовки завітав начальник відділу індивідуальної підготовки управління підготовки Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України полковник Ігор Чурілов.

Метою візиту стали налагодження комунікацій з новоспеченими курсантами, перевірка організації та ходу навчальних занять, а також огляд рівня забезпечення, проживання, харчування особового складу.

- Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України є основним державним замовником Військового інституту, тож для нас вкрай важливо, щоб майбутні офіцери почувалися комфортно та могли висловити свої думки чи пропозиції щодо покращення того чи іншого аспекту, - коментує візит полковник Ігор Чурілов.

Також офіцер подякував керівництву первинної військово-професійної підготовки за її організацію на високому рівні та піклування про мабутнє Збройних Сил.