Участь курсантів факультету інформаційних технологій в урочистих заходах з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Добавлено: 05.05.2017 Переглянуто: 784

05 травня 2017 року з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, курсанти факультету «Інформаційних технологій» прийняли активну участь у урочистій церемонії покладання квітів до могили воїнів, які загинули в боях за визволення нашої держави, щоб гідно вшанувати подвиг переможців нацизму в Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань. У заході також приймали участь голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук, ветерани Другої світової війни та учні шкіл Печерського району.

Вшановуючи пам'ять наших мужніх воїнів, які нехтуючи собою боролись за свободу та незалежність нашої держави, можна з впевненістю сказати, що вони стали гідним прикладом для всіх нас, пам'ять про них та їх героїчні подвиги назавжди залишиться у наших серцях.