Гартування “полем” курсантів факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 28.04.2017 Переглянуто: 1028

У період з 24 по 28 квітня з курсантами першого курсу факультету телекомунікаційних систем, на фондах навчально-матеріальної бази батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ проведені практичні заняття з загальновійськових дисциплін.

Під час проведення занять у полі,під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри “Загальної тактики” та офіцерів - командирів підрозділів,майбутні офіцери-зв'язківці набули практичних навичок з організації управління підрозділами в сучасному загальновійськовому бою, забезпеченні бойових дій та опанували прийоми та способи ведення влучного вогню зі штатного озброєння.

Сьогодні, при підготовці офіцерів наголос робиться саме на практичну підготовку, на проведення якої відводиться близько 70 відсотків навчального часу. Головною метою якою є підготовка курсанта як військового, здатного впевнено діяти на полі бою та вести вогонь зі стрілецької зброї; фізично та морально адаптувати, фактично ще учорашнього школяра, до умов військової служби, створивши таким чином міцне підґрунтя для оволодіння військовою кваліфікацією фахівця військ зв'язку.