Практичний досвід в навчальний процес

Добавлено: 20.04.2017 Переглянуто: 978

Відповідно до наказу Міністерства оборони України від 19.08.2016 року № 432 "Про особливості організації освітнього процесу у вищих військових навчальних закладах та ВНП ВНЗ у 2016-2017 навчальному році" з метою посилення зв’язків між військовими формуваннями та вищими військовими навчальними закладами України та підвищення рівня підготовки майбутніх офіцерів в інституті організовано проведення практичних занять офіцерами військових частин, які мають досвід роботи з новітніми засобами зв’язку та досвід участі в антитерористичній операції на сході країни.

Зокрема, з курсантами інституту на кафедрі Радіозв’язку постійно проводяться заняття представниками Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, щодо особливостей бойового застосування радіостанцій КХ, УКХ радіозв’язку виробництва HARRIS та досвіду їх використання для організації зв’язку в цій структурі при виконанні бойових завдань в Луганський та Донецький областях України.

Практичні рекомендації фахівців є цінним надбанням у практичному навчанні курсантів інституту.