Обмін досвідом щодо захисту інформаційно-телекомунікаційних систем від кіберзагроз

Добавлено: 16.04.2017 Переглянуто: 954

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації як провідного вишу з майже віковою історією з підготовки військових фахівців за пріоритетними напрямками захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах з 19 по 20 квітня 2017 року проводитиметься семінарз питань стійких загроз у сфері кібернетичних технологій.

Метою проведення заходу є підвищення знань та навичок слухачів із захисту інформаційно-телекомунікаційних систем від кіберзагроз.

В семінарі беруть участь експерти структури J6 Європейського командування ЗС США – 6 інструкторів; представники Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України;представники інформаційно-телекомунікаційних систем військових частин А0106 та А0334; а також викладачі, науковці й курсантиВійськового інституту телекомунікацій та інформатизації, які навчаються за спеціальністю “Кібербезпека” спеціалізації “Захист інформації та кібернетична безпека в інформаційно-телекомунікаційних системах ” й вільно володіють англійською мовою.

Такий обмін досвідом є достатньо актуальним, цінним та перспективним у подальшій співпраці з напрацювання й апробацій методик виявлення та реагування на інциденти кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системахЗбройних Сил України.