Великоднє богослужіння у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 16.04.2017 Переглянуто: 832

Сьогодні, 16 квітня 2017 року, у Великдень, на стройовому плацу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбулось святкове Пасхальне богослужіння.

Святковий обряд для курсантів та офіцерів інституту провів Настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці, перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник.

Морально-релігійне виховання, яке є складовою бойової та морально-психологічної підготовки військовослужбовців, сприяє підтриманню високого духовного потенціалу серед військовослужбовців нашого вишу.

Особовий склад інституту щиро дякує отцю Тарасу за співпрацю та духовну підтримку!