Курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку прийняли участь у чемпіонаті ЗСУ зі спортивного двоборства серед ВВНЗ

Добавлено: 14.04.2017 Переглянуто: 906

На базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся Чемпіонат Збройних Сил України зі спортивного двоборства серед вищих військових навчальних закладів. Активну участь в цьому заході приймали курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

В розділі «Бойове двоборство» курсанти факультету показали досить високі показники, та зайняли: курсант Чураков В.В.– 4 місце (серед 18 учасників); курсант Дудка В.В. – 6 місце (серед 20 учасників). В загальному заліку команда інституту зайняла 4 місце серед 14 команд, які приймали участь в змаганні.

Від всього особового складу факультету щиро вітаємо учасників змагань з високими показниками в змаганнях.