Військові зв'язківці провели збори на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 13.04.2017 Переглянуто: 1338

12-13 квітня 2017 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбулися збори з начальниками польових вузлів зв’язку Збройних Сил України: Об’єднаного польового вузла зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України; окремих полків зв’язку Повітряних Сил, повітряних командувань, Військово-Морських Сил; оперативних командувань; польових вузлів зв’язку механізованих (танкових), аеромобільних бригад та офіцерами Головного управлінню зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України й Військового інституту телекомунікацій та інформатизації під керівництвом заступника начальника військ зв'язку Збройних Сил України.

Темою проведення зборів є впровадження нових способів організації зв’язку в умовах ведення бойових дій та шляхи вдосконалення й модернізації зразків озброєння та військової техніки. Метою зборів визначено ознайомлення начальників польових вузлів зв’язку з зразками модернізованого (вдосконаленого) ОВТ та способами його застосування; обмін бойовим досвідом щодо застосування підрозділів та техніки зв'язку; доведення порядку впровадження модернізованих (переобладнаних) апаратних зв’язку.

Під час зборів керівництво військ зв’язку наголосило про необхідність виведення військ зв’язку Збройних Сил України на принципово новий рівень, шляхом застосування сучасних засобів радіорелейного і тропосферного зв'язку, завадостійких й компактних КХ-УКХ радіостанцій українського виробництва, нових командно-штабних машин і апаратних, нової кабельної системи, відеозв’язку, новітніх засобів радіорозвідки та радіоелектронної боротьби.

Загалом на зборах проведено аналіз бойового застосування частин та підрозділів військ зв'язку та інформаційних систем в антитерористичній операції, а також за результатами роботи силами групи наукового супроводження організовано узагальнення та впровадження бойового досвіду, обговорено шляхи підвищення ефективності бойового застосування частин, підрозділів, сучасних комплексів (засобів) зв'язку в АТО.