Курсанти факультету телекомунікаційних систем прийняли участь у великому благодійному балі Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

Добавлено: 06.04.2017 Переглянуто: 936


Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, вже три роки поспіль приймає участь у різних благодійних акціях фонду «Серце до серця», усі зібрані кошти з яких пішли на придбання обладнання для дитячих лікарень України. Цей рік не став виключенням. 1 квітня цього року курсанти факультету телекомунікаційних систем прийняли участь у підготовці та проведенні Великого благодійного балу-маскараду в підтримку ХІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом: «Я хочу бачити життя».

Захід відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації, волонтерів, спонсорів та усіх небайдужих людей. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання в офтальмологічні відділення в дитячі лікарні України.

Великий благодійний бал-маскарад став чи не найяскравішим заходом нового року і довів, що краса і добрі наміри здатні робити чудеса!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх