Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання

Добавлено: 06.04.2017 Переглянуто: 983

6 квітня 2017 року відбувся вебінар на тему: “Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців”, який переглянули курсанти та викладачі кафедр Комп’ютерних інформаційних технологій, Автоматизованих систем управління, Захисту інформації та кіберпезбеки, а також курсанти Військового коледжу сержантського складу, які навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки та інформаційні технології.

Сьогодні вебінари стають популярною формою дистанційного інтерактивного навчання, використовуваної в системі додаткової професійної освіти. Під час вебінару було наведено актуальну статистику атак на корпоративні мережі та послідовність етапів організації атак. Наведено приклади програмного забезпечення, яке дає змогу реалізувати атаку на корпоративні мережі, в тому числі засоби автоматизації створення троянських програм, а також наведено приклади застосування та управління інтегрованої системи захисту корпоративної мережі.

Дякуємо організаторам та фахівцям компанії CISCO в сфері інформаційної безпеки за цікаву та актуальну інформацію!