Короткотривалий мовний екпрес-курс для офіцерів інституту

Добавлено: 03.04.2017 Переглянуто: 860

Короткотривалий мовний екпрес-курс для офіцерів інституту завершено та зроблено наступні висновки, що лінгафонний кабінет в запропонованій реалізації є чіткою цифровою мовною лабораторією.

Викладач отримує великі можливості не лише для підготовки та викладення матеріалу, але й для контролю знань курсантів Окрім традиційних для інтерактивного класу можливостей тестування та перевірки знань, лінгафонний кабінет надає викладачеві можливість оцінювати мовні досягнення курсантів: вимову, швидкість мови, визначати прогрес та усувати недоліки вимови. Акцент на слуханні та говоріння під час проведення курс показав свої позитивні результати: відновлення мовних навичок, інтонації та мовної реакції в групі та індивідуально.