Участь військовослужбовців Військового інституту у Спільному молебні за перемогу над агресором

Добавлено: 02.04.2017 Переглянуто: 914


2 квітня 2017 року на Софіївській площі Києва відбувся Спільний молебень за перемогу над агресором, в якому прийняли участь військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

З ініціативою про проведення спільної молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру виступили представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Звернення підписали предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет, глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав, генеральний Секретар Конференції Римо-Католицьких Єпископів Віталій Скомаровський.

Як показує практика, одним із принципів ефективного виховного впливу на особовий склад є повага до особистості, задоволення її прав і свобод (зокрема, в сфері свободи совісті та віросповідання), сприяння повноцінному духовному, моральному, культурному розвитку. Морально-релігійне виховання, яке є складовою бойової та морально-психологічної підготовки військовослужбовців, сприяє підтриманню високого духовного потенціалу у війську.

Чим більше утверджується Україна у своїй державності, тим інтенсивнішим стає пошук загальнонаціональних ідейно-духовних орієнтирів, здатних консолідувати суспільство, зміцнити державу, вивести її на високий рівень цивілізованості й культури. Історичний розвиток показує, що послідовна боротьба за утвердження і зміцнення української державності невіддільна від почуття патріотизму.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх