Лідери у навчанні та спорті у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації – факультет інформаційних технологій

Добавлено: 02.04.2017 Переглянуто: 846


2 квітня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації були проведені змагання між факультетами під назвою «Навчання та спорт: Хто лідер?» Метою даного заходу стали пропаганда здорового способу життя, розвиток інтелектуальних здібностей, фізичної, психологічної та моральної загартованості особового складу, підтримання нормального морально-психічного клімату у підрозділах інституту.

За умовами змагань кожна команда складалась з 6 представників. Команду факультету Інформаційних технологій представляли:

1.молодший сержант Деркач А.Г.

2. молодший сержант Яворський Ю.В.

3. молодший сержант Бондаренко І.О.

4. старший солдат Марченко О.В.

5.солдат Попруга Р.Ю.

6.солдат Дєєв В.Б.

Особливістю змагань було те, що всі результати враховувались тільки у командному заліку, а не у особистій першості.

Задля об’єктивності оцінювання вмінь, змагання проводились за 4-ма видами: біг на 3 км, стрільба з пістолета Макарова, математика, англійська мова.

Беручи до уваги те, що наша команда посіла перші місця з бігу на 3 км, стрільбі з ПМ та знанні математики, загальним результатом змагань є абсолютна першість факультету Інформаційних технологій.

В якості заохочення переможців було нагороджено цінним подарунком і грамотою.

Колектив факультету «Інформаційних технологій» вітає особовий склад команди з перемогою та бажає міцного фізичного здоров'я та постійного розвитку сили, швидкості, спритності, витривалості, не зупинятись на досягнутому, успіхів та натхнення у навчанні!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх