Співпраця Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з центром військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»

Добавлено: 27.03.2017 Переглянуто: 943


22 березня 2017 року представникам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації випала нагода взяти участь у заході з метою військово-патріотичного виховання молоді у Святошинському районі міста Києва. Впродовж року наш навчальний заклад співпрацює із центром військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» на базі якого і відбувся профорієнтаційний захід.

Із привітальним словом перед учнями старших класів виступив майор Симоненко Олександр Анатолійович – викладач кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій, учасник АТО, який роз’яснив основну специфіку підготовки офіцерів-зв’язківців у навчальному закладі із майже віковою історією. Психологи навчального відділу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації надали майбутньому поколінню військовослужбовців професійну консультацію та наочно-агітаційні матеріали.

Також на захід було запрошено курсантів 3 курсу факультету Інформаційних технологій, а саме: Жаворонкову Анну та Бондарука Тараса, які справили неабияке враження на школярів та на організаторів заходу. Анна та Тарас поділилися власним досвідом із старшокласниками загальноосвітніх-навчальних закладів та провели круглий стіл присвячений відданій службі у лавах Збройних Сил України.

Такі заходи повинні відбуватися, адже вони зміцнюють ідеологію нашого суспільства та посилюють дух патріотизму серед цивільної молоді та старшого покоління.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх