Високий науковий потенціал курсантів факультету інформаційних технологій

Добавлено: 16.03.2017 Переглянуто: 951

16 березня 2017 року на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного (м. Львів). пройшла підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Військові науки» в якій взяли участь курсанти факультету Інформаційних технологій.

У секції №2 – «Всебічне забезпечення військ (сил)» було 12 представників кращих ВВНЗ України, тому науковий рівень та потенціал у всіх робітах був дуже високий. Визначала кращі роботи експертна комісії у складі представників з усіх ВВНЗ. Наукова робота:

«Підсистеми виявлення аварійних ситуацій»

виконана курсантами факультету Інформаційних технологій:

Буханевичем Д.А. та Бойко С.В.

науковий керівник підполковник Нестеренко М.М.

зайняла І місце.

Колектив факультету Інформаційних технологій вітає переможців та бажає успіхів та натхнення у навчанні!