Вдосконалення практичної підготовки курсантами четвертого курсу факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 15.03.2017 Переглянуто: 1377

14 березня 2017 року, згідно Плану вдосконалення практичної підготовки з дисципліни Стрілецька зброя та вогнева підготовка, курсанти 13 навчального курсу виконали вправу навчальної стрільби КС2.01.11 з автомата АК-74.

Вправа, призначена для послідовного навчання курсантів самостійному веденню вогню, а також визначення ступеня виучки в оволодінні ними зброєю, була проведена досвідченими науково-педагогічними працівниками кафедри Загальної тактики на високому методичному рівні. Досягти цього вдалося завдяки твердим знанням курсантів матеріальної частини озброєння та боєприпасів, основ та правил стрільби, правильною підготовкою озброєння до стрільби, дотримання заходів безпеки, а також високою методичною підготовкою командирів, своєчасним, продуманим і якісним плануванням та ефективним проведенням занять з вогневої підготовки.

Кращих результатів за підсумками заняття досягли наступні курсанти:

сержант Іван Кравчук,

молодший сержант Олександр Плаксін,