Офіцерський зорепад

Добавлено: 11.03.2017 Переглянуто: 1122


У суботу 11 березня відбувся достроковий випуск офіцерів - зв’язківців у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації.

Урочиста церемонія вручення дипломів була сповнена атмосферою радості, гордості та високим почуттям патріотизму, на якій начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко привітав молодих лейтенантів та наголосив, що кожний випускник має бути гідним героїв, які віддали своє життя за Батьківщину та на практиці реалізовувати отримані знання й навички в управлінні військовими колективами.

Також до привітань приєднались заступник начальника військ зв’язку Збройних Сил України полковник Юрій Плуговий. А благословив молодих офіцерів на подальшу службу перший заступник Голови Синодального управління військового духовенства України настоятель Миколаївського храму в м. Києві Української православної церкви Київського патріорхату протоієрей Тарас Мельник.

Цьогорічний 163 випуск офіцерів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації – важлива подія як в житті кожного військовослужбовця нашого інституту, так і держави загалом, її Збройних Сил, усіх тих, хто самовідданою, щоденною працею організовував та забезпечував виконання складного й відповідального завдання щодо підготовки високопрофесійних кадрів для Українського війська.

25 лейтенантів – випускників цього навчального закладу, серед яких семеро отримали дипломи з відзнакою, вже незабаром розпочнуть виконувати свої службові обов’язки за місцями призначення.

По завершенню урочистостей підрозділи випускників пройшли урочистим маршем.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх