Вшанування пам’яті загиблих воїнів-зв’язківців випускниками факультету інформаційних технологій

Добавлено: 11.03.2017 Переглянуто: 1135

11 березня 2017 року у ВІТІ відбувся 163-й випуск офіцерів-зв’язківців. Випускники факультету Інформаційних технологій після урочистої частини провели Ритуал Пам’яті з покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам-зв’язківцям в АТО.

Як зазначив у своїй промові Олександр Буренок: «Ми вшановуємо пам'ять наших мужніх воїнів, які своїм безсмертним подвигом показали нам – який має бути справжній офіцер. І я з певністю можу сказати, що вони стали гідним прикладом для всіх нас, пам'ять про них та їх героїчні подвиги назавжди залишиться у наших серцях.

Вони боролися за волю і свободу,

за те, щоб ми жили, не знаючи війни,

щоб в полі українськім було жито,

а не кулями поранені сини.

Щоб небо було чисте – чисте,

і про війну лиху лиш спогади були,

щоб жити ми могли без краплі страху,

щоб всі щасливими і вільними були!