Внесок курсантів факультету телекомунікаційних систем у забезпечення виконання державного замовлення щодо прийому абітурієнтів до інституту

Добавлено: 01.03.2017 Переглянуто: 1114

28 лютого 2017 року курсанти 4-5 курсу факультету телекомунікаційних систем сержант Муратов Денис, старші солдати Козловський Тарас, Снапкова Наталія, Швець Вероніка, солдат Лихогляд Андрій провели профорієнтаційні заходи у Спеціалізованій школі I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 м. Києва.

В цікавій та доступній формі наші курсанти розповіли учням випускних класів про умови навчання, службової діяльності, відпочинку, можливості розвитку у нашому навчальному закладі та наприкінці зустрічі запросили усіх бажаючих вступати до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.