Заохочення кращих на факультеті телекомунікаційних систем з нагоди 98 річниці з дня створення інституту

Добавлено: 01.03.2017 Переглянуто: 885

01 березня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулись святкові заходи з нагоди 98-ї річниці з Дня створення нашого славетного навчального закладу.

Кращі військовослужбовці та працівники факультету телекомунікаційних систем, які з честю та гідністю виконують свій обов'язок перед інститутом, Збройними Силами України, державою були заохочені Міністром оборони України, Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Начальником військ зв'язку Збройних Сил України, Начальником інституту, Головою Київської державної міської адміністрації, Головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Філаретом, Патріархом Київської і всієї Руси-України, Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Особовий склад факультету телекомунікаційних систем щиро дякує вищому керівництву держави, Збройних Сил України, Отцям Української Православної Церкви Київського Патріархату за високу оцінку заслуг військовослужбовців та працівників факультету перед державою!