Підвищення фахового рівня на факультеті інформаційних технологій

Добавлено: 25.02.2017 Переглянуто: 1004

25 лютого 2017 року на факультеті Інформаційних технологій відбувся випуск військових фахівців тактичної ланки управління, ступеня вищої освіти бакалавр, які навчались за заочною формою навчання.

Слід зазначити, що за результатами захисту кваліфікаційних робіт випускники продемонстрували високі знання, навички та вміння під час експлуатації комп’ютерів в автоматизованих системах спеціального призначення, профілактики та відновлювального техобслуговування обладнання, експлуатації інформаційних та телекомунікаційних мереж, систем передачі, систем комутації тощо, а також спроможні самостійно вирішувати наукові та інженерні завдання для вирішення потреб ЗС України.