Засідання міської методичної секції викладачів предмета «Захист Вітчизни» на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 15.02.2017 Переглянуто: 947

Сьогодні, 15 лютого 2017 року, на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбулось засідання міської методичної секції викладачів предмета «Захист Вітчизни» професійно-технічних навчальних закладів міста Києва за темою «Сучасні підходи до створення патріотично спрямованого виховного середовища засобами інформаційно-комунікаційних технологій».

Метою засідання є вивчення досвіду навчального закладу щодо використання ІКТ та їх впливу на патріотичне виховання учнівської молоді у професійно-технічних навчальних закладах.

У заході взяли участь представники Київської міської організації Товариства сприяння оборони України, викладачі предмета «Захист Вітчизни» професійно-технічних навчальних закладів міста Києва, методисти Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у місті Києві. Головували на засіданні - заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський та методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у місті Києві Віктор Буйновський. Учасники заходу ознайомилися з навчально-матеріальною базою інституту, оглянули спеціалізовані класи підготовки фахівців зв’язку, спортивний зал, кафедру військово-гуманітарних дисциплін.

Засідання пройшло плідно й результативно, учасники обмінялись набутим досвідом й визначили пріоритетні напрямки щодо удосконалення військово-патріотичного виховання учнівської молоді міста Києва.