Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації долучився до збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

Добавлено: 03.02.2017 Переглянуто: 945

Особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації активно долучився до збору гуманітарної допомоги постраждалим мешканцям Авдіївки організованого головою Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергієм Мартинчуком. До благодійної акції долучилися небайдужі мешканці столиці, переселенці, актори, школярі, підприємці, громадські діячі, меценати, фахівці райдержадміністрації, а також народні депутати та інші.

Наразі у пункті збору зібрано вже більше 20 тон вантажу. Це теплий одяг, пледи, засоби особистої гігієни, медичні засоби першої необхідності, продукти харчування тривалого зберігання: консерви, макаронні вироби, олія, печиво чай та кава,та багато чого іншого.

Сьогодні 3 лютого в 15.00 гуманітарний вантаж у супроводі державних службовців та військових попрямує в зону АТО.