Абсолютна першість факультету інформаційних технологій в інтелектуальних іграх

Добавлено: 23.01.2017 Переглянуто: 977

На фото переможці змагання на першість інституту з шахів: справа – курсант 26 курсу солдат ПОПРУГА Р.Ю. по середині – курсант 24 курсу молодший сержант ГРІНЕВИЧ Д.А., зліва – курсант 24 курсу солдат КУЛИК М.В.

Згідно з Планом-календарем спортивних змагань на 2016–2017 навчальний рік у період з 17 по 19 січня 2017 року були проведені змагання на першість інституту з шахів серед команд підрозділів інституту

У командній першості зайняли призові місця:

І місце – команда 24 курс;

ІІ місце – команда 25 курсу;

ІІІ місце – команду 26 курсу.

В особистій першості зайняли призові місця:

І місце – молодший сержант ГРІНЕВИЧ Д.А., 24 курс;

ІІ місце – курсант КУЛИК М.В., 24 курс;

ІІІ місце – курсант ПОПРУГА Р.Ю., 26 курс.

Відповідно до наказу начальника інституту від 20.01.17 № 34 команду 24 курсу нагороджено перехідним кубком і грамотою, команди 25, 26 курсів та переможців в особистій першості – грамотами.

Колектив факультету Інформаційних технологій вітає переможців та бажає міцного фізичного здоров'я і міцної нервової системи, постійного інтелектуального та фізичного розвитку, успіхів, натхнення у навчанні, не зупинятись на досягнутому!