22 січня – День Соборності і першого проголошення української державності у ХХ столітті

Добавлено: 23.01.2017 Переглянуто: 960

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919 року на Софійській площі урочисто проголосили обєднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

В рамках святкування сторіччя початку Української революції 1917-1921 рр. курсанти перших курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відвідали Національний музей історії України де ознайомилися з експозицією , яка висвітлює період гетьманства на чолі з П.Скоропадським, Директорію, селянські повстання - все це є героїчна боротьба українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеї соборності , свободи та державності.

Курсанти нашого інституту висловили слова вдячності керівництву музею та екскурсоводу за організацію та цікаву, змістовну розповідь.