Відвідування офіцерами відділу морально-психологічного забезпечення військовослужбовців, які знаходяться у лікувальних закладах МО України

Добавлено: 19.01.2017 Переглянуто: 1222

Офіцери відділу морально-психологічного забезпечення Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з 01.01.2017 по 19.01.2017 року відвідали та привітали з Новорічними та Різдвяними святами офіцерів та курсантів, які знаходяться на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головному військовому клінічному госпіталі». Побажали їм міцного здоров’я, благополуччя, швидкого одужання та повернення в стрій для виконання своїх професійних та службових обов’язків.