Фахівці громадської організації “Нарконон” провели лекцію курсантам перших курсів у Військовому інституті

Добавлено: 15.01.2017 Переглянуто: 1058

15 січня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації лекторами громадської організації “НАРКОНОН” Володимиром Кащуком та Наталією Морозовою було проведено лекцію “Правда про наркотики”.

Зустріч з курсантами проведенаа на високому методичному рівні, містить багато корисної та цікавої інформації. Лекторам вдалося встановити тісний контакт з аудиторією, використовуючи емоційність, артистизм та глибоке знання матеріалу.

Особовий склад інституту дякує пані Наталії та пану Володимиру за співпрацю!