Заохочення кращих курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 16.01.2017 Переглянуто: 888

За результатами зимової екзаменаційної сесії, високі показники у навчально-бойовій діяльності та у відповідності до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України кращим курсантам факультету телекомунікаційних систем, наказом начальника інституту, присвоєно чергові військові звання.

16 січня 2017 року, під час ранкового розводу на заняття, начальник факультету полковник Андрій Чекан довів наказ начальника інституту, вручив особовому складу погони та побажав кращим військовослужбовцям подальших успіхів у навчанні та службі.