24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Шановні офіцери, прапорщики і старшини, сержанти і солдати, працівники Збройних Сил України! Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим

Добавлено: 30.12.2016 Переглянуто: 915


Із давніх-давен Новий рік і Різдво Христове – яскраві, світлі та неповторні свята, які сповнені радісним очікуванням здійснення новорічних мрій та сподівань.

Саме у мить Нового року кожен з нас відчуває тепло своєї родини, затишок і любов.

Нехай із 2017 роком прийде мир, спокій та впевненість у майбутньому, а ваш високий професіоналізм, мужність, витримка і надалі стоятимуть на сторожі оборони і зміцнення Української держави.

Бажаю, щоб цей рік приніс нову радість і благополуччя у Ваші оселі, а успіх був супутником у всіх ваших добрих справах і починаннях.

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичу здоров’я, здійснення бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаю миру, радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні нехай назавжди наповнює ваші серця!

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.О.СТЕПАНЕНКО

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх