Зустріч голови експертної ради військ зв'язку с випускниками та викладачами інституту

Добавлено: 16.12.2016 Переглянуто: 909

16 грудня відбулася зустріч голови експертної ради військ зв'язку Елліни Шнурко-Табакової с випускниками та викладачами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

В лекції автор представила математичний апарат вейвлет-аналізу щодо виявлення певних закономірностей обробки даних, який може бути застосований при виявленні інформаційних операцій, а також для прогнозування розвитку подій, визначення точок напруги та можливих сценаріїв дій супротивника.

Лекція викликала живий інтерес та безліч запитань курсантів та викладачів інституту. Вже через півроку випускники будуть використовувати отримані знання для протидії інформаційним впливам супротивника.