Навчальні стрільби з курсантами випускних курсів інституту

Добавлено: 08.12.2016 Переглянуто: 1204

З курсантами випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на полігоні навчально-польового центру однієї із частин військ зв’язку ЗС України пройшли практичні заняття по виконанню навчальних стрільб з автомата АК-74. Коригування вогню, облаштування вогневої позиції, як вести прицільний вогонь – ці та інші заняття у комплексі спрямовані на формування системних знань та навичок у майбутніх офіцерів- зв’язківців з вогневої підготовки.

В складних погодних умовах курсанти під керівництвом викладачів кафедри загальної тактики на практиці закріплювали теоретичні знання матеріальної частини особистої зброї в польових умовах. Лише так майбутній офіцер- зв’язківець зможе підготувати особовий склад до дій в умовах реального бою.