31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Навчальні стрільби з курсантами випускних курсів інституту

Добавлено: 08.12.2016 Переглянуто: 972

З курсантами випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на полігоні навчально-польового центру однієї із частин військ зв’язку ЗС України пройшли практичні заняття по виконанню навчальних стрільб з автомата АК-74. Коригування вогню, облаштування вогневої позиції, як вести прицільний вогонь – ці та інші заняття у комплексі спрямовані на формування системних знань та навичок у майбутніх офіцерів- зв’язківців з вогневої підготовки.

В складних погодних умовах курсанти під керівництвом викладачів кафедри загальної тактики на практиці закріплювали теоретичні знання матеріальної частини особистої зброї в польових умовах. Лише так майбутній офіцер- зв’язківець зможе підготувати особовий склад до дій в умовах реального бою.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net