24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Міжнародний симпозіум з питань мовної підготовки за стандартами НАТО

Добавлено: 24.11.2016 Переглянуто: 1003

24 – 26 листопада 2016 р. відбувся Міжнародний симпозіум на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участю посадових осіб Бюро міжнародної мовної координації НАТО (BILC), представників Міністерства оборони України та профільних фахівців з вищих військових навчальних закладів.

Протягом кількох днів учасники симпозіуму обговорили нагальні питання та проблеми, які є загальними для Збройних Сил, а також відпрацювали на рівні експертів спільні дії для їх вирішення. Також вони ознайомилися із організацією системи мовної підготовки за стандартами НАТО. Зокрема, дуже важливим чинником у цьому напрямку став досвід діяльності Бюро з координації міжнародної мовної політики.

Під час заходу представники від кафедри іноземних мов Військового інституту телкомунікацій та інформатизації розповіли про власний досвід щодо трансформації системи мовної підготовки за стандартами НАТО в Збройних Силах України та навчальних програм курсантів.

Спільна участь вітчизняних та іноземних фахівців у обговоренні актуальних питань з вдосконалення системи мовної підготовки в Збройних Силах України позитивно вплине на її розвиток та максимально наблизить до стандартів країн-членів НАТО.

Під час підбиття підсумків роботи міжнародного симпозіуму обидві сторони висловили задоволення форматом, змістом спілкування та готовність продовжити в подібні заходи в подальшому.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net