31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

ІX науково-практична конференція

Добавлено: 25.11.2016 Переглянуто: 1114

ІX НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ТЕМОЮ: «ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. ЗАСТОСУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ, КОМПЛЕКСІВ, ЗАСОБІВ ЗВ’ЯЗКУ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ В АТО»

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації 25 листопада 2016 року відбулась ІX науково – практична конференція за темою: «Приоритетні напрямки телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в АТО».

Метою конференції було обговорення особливостей організації зв’язку та автоматизації під час антитерористичної операції та застосування підрозділів військ зв’язку, визначення шляхів вдосконалення підготовки фахівців зв’язку.

До участі у конференції залучались представники структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального Штабу Збройних Сил України та інших військових формувань, які брали участь в антитерористичній операції, наукові та науково-педагогічні працівники науково-дослідних установ, та вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України, курсанти та ад’юнкти (докторанти) ВІТІ, провідні науковці нашої держави. Значна увага під час цього заходу була приділена модернізації і розробці сучасних зразків засобів зв’язку та автоматизації.

На сьогодні військовий інститут телекомунікацій та інформатизації разом з багатьма військовими частинами та підрозділами військ зв’язку Збройних Сил України бере активну участь у проведенні антитерористичної операції на Сході нашої країни.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net