24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Посвята кадетів

Добавлено: 11.11.2016 Переглянуто: 919

11 листопада 2016 року у православній святині - Свято – Успенській Києво – Печерській Лаврі, в Храмі Преподобних Антонія І Феодосія Печерських (Трапезна Церква ), вже 8 – й рік поспіль відбулося посвята у кадети вихованців ліцею – інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово – фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва.

У церемонії одягання погонів на своїх молодших побратимів взяли участь ліціїсти Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації випускники цього ліцею їх навчається у військовому інституті біля 20 чоловік.

Головною метою урочистої церемонії посвяти у кадети є національно-патріотичне виховання учнів, відродження національної пам’яті українського народу, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, виховують патріотизм, мужність, офіцерську честь, відвагу, духовність і добро.

Зворушливим моментом цієї події стала урочиста обітниця кадетів на вірність девізу: «Життя – Вітчизні, честь – нікому!» зі словами «завжди високо нести почесне звання кадета, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net