24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Візит представників НАТО до інституту

Добавлено: 26.10.2016 Переглянуто: 926

Сьогодні, 26 жовтня 2016 року, на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації як провідного вишу з майже віковою історією з підготовки військових фахівців-зв’язку відбувся візит представників НАТО для проведення “Днів НАТО - 2016”.

До складу іноземної делегації ввійшли представники Альянсу, які обіймають різні посади з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО. Метою візиту є підвищення рівня поінформованості курсантів, слухачів та науково-педагогічних працівників інституту щодо військової структури та завдань НАТО на сучасному етапі розвитку, розуміння процесів та стану військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, ініціатив Альянсу, в яких беруть участь Збройні Сили України, а також удосконалення змісту навчальних програм із зазначеної тематики.

До брифінгу та пленарних засідань, що відбувались на базі навчального закладу залучались науково-педагогічні працівники, курсанти та слухачі вишу. Докладно були розглянуті питання щодо НАТО після Варшавського саміту , реформування сектору безпеки й оборони, співробітництва у галузі безпеки. Також члени делегації відвідали музей інституту, де ознайомились з його історією та виставковою експозицією, присвяченою героям АТО.

Такий обмін досвідом є достатньо актуальним, цінним та перспективним у подальшій співпраці щодо військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО та удосконалення змісту навчальних програм військових вишів за стандартами Альянсу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net