Екіпаж ВІТІ стали переможцями другого етапу конкурсу на кращого фахівця (екіпаж) Військ зв’язку Збройних Сил України

Добавлено: 23.07.2021 Переглянуто: 553

Протягом тижня на базі Окремої бригади зв'язку Збройних Сил України відбувався другий етап конкурсу на кращого фахівця (екіпаж) Військ зв’язку Збройних Сил України.

У запеклій боротьбі, екіпаж Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стали переможцями у номінації “Кращий екіпаж КШМ” та “Кращий екіпаж КАЗ” . Також, в індивідуальній номінації старшого лейтенанта Олексія Свєчкова було обрано кращим фахівцем з радіозв'язку, тепер він представлятиме Командування Військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України на третьому етапі конкурсу на кращого фахівця Військ зв’язку Збройних Сил України.

Варто зазначити, що заключний (третій) етап конкурсу триватиме з 27 по 29 липня 2021 року. Там за право стати кращим будуть боротися найбільш підготовлені зв’язківці Збройних Сил України.

Вітаємо нашу команду із заслуженою перемогою! Ви - наша гордість!