УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Сесія професійного розвитку викладацького складу ВВНЗ України відповідно до стандартів та процедур НАТО – MDMP

Добавлено: 23.07.2021 Переглянуто: 362


науково-педагогічні працівники інституту: полковник Пивоварчук С.А., майори Стойчев М.І., Татарчук В.В., працівник ЗСУ Бірюков П.В. взяли участь у сесії професійного розвитку викладацького складу вищих військових навчальних закладів України відповідно до стандартів та процедур НАТО – MDMP (Military Decision Making Process), що відбулася у Військовій академії (м. Одеса).

Протягом 2-х навчальних тижнів вищевказані викладачі опановували стандартизований інструкторський курс штабних процедур НАТО, що проводився мобільною тренувальною групою Литовської Республіки за сприяння Програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP. Під час вивчення курсу кожний з тих, хто навчався, пройшов випробування на стандартних посадах штабу механізованого батальйону, зокрема: офіцера S2 (розвідка), офіцера S3 (планування), офіцера S4 (логистика), начальника інженерної служби, офіцера вогневої підтримки, офіцера ППО. Ті, хто навчалися, у складі навчальних груп покроково відпрацьовували бойовий наказ (OPORD) і захищали свій варіант бойових дій литовським експертам. Заняття проводились 100% англійською з перекладачем, проте, це вимога сьогодення.

Польща та Литва пройшли такий самий шлях запровадження англійської мови, і на сьогоднішній час офіцери Збройних Сил цих країн вільно нею володіють та використовують у професійній діяльності. Результатом навчання стало отримання сертифікатів, що засвідчують про успішне завершення вказаного курсу представниками нашого інституту. Матеріали пройденого тренувального курсу буде запроваджено до змісту навчальних програм з навчальних дисциплін Військового інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх