Професійний курс підготовки персоналу підрозділів кіберзахисту

Добавлено: 22.07.2021 Переглянуто: 224

З 22 червня до 22 липня на кафедрі Кібербезпеки факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було проведено професійний курс підготовки персоналу підрозділів кіберзахисту з офіцерами Збройних сил України, які призначені або плануються на посади, пов’язані з захистом інформації в кіберпросторі.

В ході проведення курсу слухачі отримали знання та практичні навички:

інфраструктура кіберпростору;

автоматизація задач кіберзахисту в середовищі сучасних операційних систем;

засоби реалізації кіберзагроз;

методи та заходи кіберзахисту;

засоби кіберзахисту Active Directory;

засоби кіберзахисту GNU/Linux-операційних систем;

засоби захисту інфраструктури кіберзахисту.

Після повного виконання плану-програми, з метою встановлення фактичної відповідності рівня підготовки слухачів курсу було проведено підсумковий контроль у вигляді комплексного екзамену.

Вітаємо випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтва про підвищення кваліфікації.