У військовому коледжі сержантського складу ВІТІ розпочалась первинна військово-професійна підготовка курсантів-першокурсників

Добавлено: 21.07.2021 Переглянуто: 296

У курсантів-зв’язківців першого курсу військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стартувала первинна військово-професійна підготовка.

Майже сотня юнаків та дівчат протягом трьох тижнів на базі забезпечення навчального процесу коледжу оволодіють основами стройового вишколу, формування стійких морально-психологічних якостей, а також знань та навичок, необхідних для захисту держави.

Вже 14 серпня, після завершення первинної військово-професійної підготовки, курсанти-першокурсники складуть Військову присягу на вірність Українському народові.