Близько двохсот студентів кафедри військової підготовки ВІТІ присягнули на вірність Українському народові

Добавлено: 17.07.2021 Переглянуто: 923

Сьогодні, 17 липня, на території батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, слухачі кафедри військової підготовки, які навчалися за військовими спеціальностями, присягнули на вірність Українському народові.

Привітати юнаків та дівчат із завершенням дворічного навчання за програмою підготовки офіцерів запасу прибули почесні гості: заступник начальника інституту з наукової роботи полковник Григорій Радзівілов, ТВО заступника начальника інституту з морально-психологічної підготовки підполковник Антон Ланко та начальник кафедри військової підготовки полковник Євген Живило.

Після привітань зі складанням Військової присяги, капелан військової частини А0415 отець Роман благословив майбутніх офіцерів на зразкову службу Українському народові.

Вітаємо слухачів кафедри військової підготовки та бажаємо кожному миру та злагоди на рідній землі!