Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

У ВІТІ завершилась Вступна кампанія - 2021

Добавлено: 17.07.2021 Переглянуто: 433

Понад тисяча бажаючих вступити до інституту виборювали право почесного звання курсанта або курсантки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

- Цьогорічна вступна кампанія показала, що молодь бажає поповнити ряди інтелектуальних військ Збройних Сил та інших військових формувань України. Великий конкурс до нашого інституту є цьому підтвердженням, - зазначив заступник Голови Приймальної комісії полковник Олексій Сілко.

Також офіцер подякував особовому складу Вступної кампанії - 2021, які плідно працювали в розпал роботи Приймальної комісії та нагородив відзнаками інститут та грамотами від начальника інституту.

Незабаром найрозумніші та найсильніші хлопці й дівчата одягнуть курсантські однострої.

З 20го липня на них чекає наступний важливий етап - проходження первинної військово-професійної підготовки на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.