Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Оголошено набір на фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Добавлено: 12.07.2021 Переглянуто: 435

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут оголошено набір кандидатів для навчання у 2021-2022 навчальному році на «фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)» за військово-обліковою спеціальністю "Організація зв’язку у Збройних Силах України".

Право на вступ мають громадяни України, яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр», і за станом здоров’я придатні до проходження військової служби на посадах молодшого офіцерського складу Збройних Сил України.

31.07.2021 року - термін завершення подання документів кандидатами, які планують приймати участь у вступних іспитах фахового курсу тактичного рівня L-1B.

Вступні випробування для кандидатів на зарахування будуть проведені з 16 по 20 серпня 2021 року.

Вступні випробування складатимуться з таких етапів:

• медичний огляд військово-лікарською комісією,
  • перевірка фізичної підготовленості,
  • професійно-психологічний відбір,
  • співбесіда за професійним спрямуванням.

За результатами вступних випробувань кращих кандидатів буде зараховано на навчання, яке розпочнеться з 1 вересня.

Термін навчання триватиме 12 місяців.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.