Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Курсанти ВІТІ відвідали Національниий ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України

Добавлено: 11.07.2021 Переглянуто: 175

Духовне виховання - важлива складова особистості майбутнього офіцера.

Щовихідних курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідують історичні та знакові місця столиці.

Цієї неділі юнаки та дівчата відвідали Національниий ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України.

Курсанти познайомились з величезним різноманіттям рослин і титанічною працею науковців, які створили для відвідувачів цей оазис природи.

Ботанічний сад вражає своїм розмахом, різноманітністю та красою. Розташування на сходах Дніпра дає можливість помилуватися чудовим краєвидом, який залишається у пам’яті назавжди.